بسته خبری بیست و هفتم (الکترونیکی شدن پایان نامه‌ها از بهمن ماه، آغاز ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در ۴ استان، طرح نصب دوربین در خودروها برای جلوگیری از کلاهبرداری با تصادف ساختگی)

پایان-نامه-دانشگاه,پروژه,الکترونیکی-شدن-پایان-نامه,خرید-و-فروش-مسکن,طرح-اقدام-ملی-مسکن,کلاهبرداری-با-تصادف-ساختگی,کنترل-نامحسوس,پلیس10+
18
آبان

بسته خبری بیست و هفتم (الکترونیکی شدن پایان نامه‌ها از بهمن ماه، آغاز ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در ۴ استان، طرح نصب دوربین در خودروها برای جلوگیری از کلاهبرداری با تصادف ساختگی)

الکترونیکی شدن پایان نامه‌ها از بهمن ماه

معاون اداری مالی وزارت علوم:

فارغ التحصیلان بهمن ماه و مهرماه سال آینده باید براساس این سازوکار عمل کرده و پایان نامه های آنها از حالت کاغذی خارج شده و الکترونیک باشد.

مهر

آغاز ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در ۴ استان

معاون وزیر راه و شهرسازی:

متقاضیان ثبت نام طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن می توانند از روز شنبه با مراجعه به سایت www.tem.mrud.ir شروط نام نویسی را مطالعه کنند.

هر سه روز یک بار فرآیند ثبت نام در سه تا چهار استان آغاز می شود. در اولین گام در سیستان و بلوچستان، قم، خراسان شمالی و خراسان جنوبی نام نویسی شروع می‌شود.

مرحله دوم مربوط به کردستان، کهگیلویه و بویراحمد و گلستان است. در گام سوم نیز نام نویسی در چهارمحال و بختیاری، همدان و یزد شروع می‌شود. در سایر مناطق از جمله شهرهای جدید اطراف تهران نیز مراحل ثبت نام به زودی آغاز و همانند ۱۰ استان مذکور اطلاع رسانی خواهد شد.

بعضی پروژه ها شروع شده و برخی دیگر آماده آغاز است. وقتی متقاضیان ثبت نام کنند مراحل و جزئیات طرح مورد نظر خود را می‌بینند. آنچه مهم است اینکه مردم ظرف دو سال خانه خود را تحویل می‌گیرند.

انتخاب

 

طرح نصب دوربین در خودروها برای جلوگیری از کلاهبرداری با تصادف ساختگی

رییس کل بیمه مرکزی با اشاره به دستور کار بودن نصب دوربین و نصب نرم‌افزارهای مخصوص شناسایی تصادف در خودروها، گفت:

کسانی که حوادث ساختگی را برای اخذ خسارت بیمه، ترتیب می‌دهند، معمولا به شکل تیم و باند هستند و به صورت فردی کار نمی‌کنند.

بر اساس طرح‌های جدید، قرار است کروکی تصادفی که پلیس از محل تصادف می‌کشد به صورت آنلاین در اختیار بیمه ها و نیروهای انتظامی قرار بگیرد تا افراد متخلف نتوانند کروکی ساختگی ارایه کنند. برخی شرکت‌های بیمه اقدام به نصب نرم افزارهایی کرده اند که تشخیص می‌دهد که آیا تصادف رخ داده و اینکه جزئیات تصادف چگونه بوده است.

همچنین بر اساس طرحی جدید قرار است که دوربین‌هایی در خودروها نصب شود که از همه حوادث تصویربرداری کنند.

تلاش می‌کنیم که این دستگاه‌ها و نرم‌افزارها به طور رایگان یا قیمت پایین به همراه بیمه‌نامه شخص ثالث به رانندگان تحویل داده شود.

ایرنا

 

  • توسط : رضا زیرک باش
  •  18 آبان 1398


به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

دیدگاه خود را ارسال کنید

بله