بسته خبری بیستم (دو انفجار احتمالا تروریستی در نفت کش ایرانی، واکنش سخنگوی شورای نگهبان به اظهارات امروز رییس‌جمهور درباره انتخابات)

نفتکش,حمله-تروریستی,انتخابات,حسن-روحانی,رئیس-جمهور
19
مهر

بسته خبری بیستم (دو انفجار احتمالا تروریستی در نفت کش ایرانی، واکنش سخنگوی شورای نگهبان به اظهارات امروز رییس‌جمهور درباره انتخابات)

 دو انفجار احتمالا تروریستی در نفت کش ایرانی

بنا بر اعلام شرکت ملی نفتکش ایران، نفتکش ایرانی متعلق به شرکت ملی نفتکش (NITC) صبح امروز (جمعه، ۱۹ مهرماه) در ۲ انفجار جداگانه که به‌طور احتمال بر اثر اصابت موشک در ساعت‌های ۵ و ۲۰ : ۵ دقیقه صبح در ۶۰ مایلی بندر جده عربستان سعودی رخ داده، دچار انفجار در بخش بدنه شده است.

در این اطلاعیه همچنین آمده است: خوشبختانه اکنون کشتی و همه کارکنان آن سالم و در وضع ایمن و با ثبات هستند و تنها بدنه کشتی اندکی آسیب دیده است که کارکنان کشتی درصدد کنترل آن هستند.

 پایگاه خبری اختبار 

واکنش سخنگوی شورای نگهبان به اظهارات امروز رییس‌جمهور درباره انتخابات

عباسعلی کدخدایی د ر توییتر خود نوشت: مطالب امروز آقای رئیس جمهور که خود سوگند یاد کرده پاسدار قانون اساسی باشد یعنی نادیده انگاشتن قانون اساسی و قوانین انتخابات

حسن روحانی روز چهارشنبه در جلسه هیأت دولت گفته بود: بهترین مجلس در طول تاریخ انقلاب اسلامی مجلس اول بود، در آن مجلس، نظارت به این شکل وجود نداشت و حتی شورای نگهبان و این همه دفاتر نظارتی وجود نداشت و همه از جناح‌های مختلف آمدند و ثبت نام کردند؛ حتی منافقین هم در آن انتخابات ثبت نام کردند. همچنین گروه‌هایی مانند دفتر هماهنگی، نهضت آزادی و جبهه ملی نیز ثبت نام کردند و بهترین انتخابات و بهترین مجلس ثمره آن بود.

رئیس جمهور همچنین اظهار داشته بود: نباید اینقدر سختگیری کرده و فشار بیاوریم و فکر کنیم هر چه این فیلتر را تنگ‌تر کنیم، نتیجه مثبت‌تری خواهد داشت، مردم خودشان خوب می‌فهمند و بهترین ها را انتخاب می‌کنند.

 پایگاه خبری اختبار 

  • توسط : رضا زیرک باش
  •  19 مهر 1398


به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

دیدگاه خود را ارسال کنید

بله