درباره دفتر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی

 دفتر وکالت و موسسه حقوقی رضا زیرک باش وکیل پایه یک ارائه دهنده کلیه خدمات حقوقی و کالتی و مشاوره می باشد و در راستای ارائه خدمات بهتر کانال تلگرامی و سایت نیز در دسترس عموم می باشد

برای دریافت خدمات شما می توانید با ورود در قسمت نوبت دهی سایت یا واتس آپ یا پیامک به شماره 09132666928 زمان دقیق حضور در دفتر را دریافت نمایید. 

پس از حضور در دفتر با بررسی کلیه اوراق و مدارک و شنیدن صحبت های شما در صورت لزوم مطالعه پرونده , بهترین راهکار پیشنهاد و کمک می شود بهترین تصمیم را بگیرید و سپس براساس تصمیم شما خدمات ارائه می شود.

در صورتیکه برای ارائه خدمات وقت وکیل آزاد نباشد در صورت موافقت شما با مدیریت و نظارت دفتر وکیل , پرونده با همکاری وکلای معتمد دیگر انجام می شود در هر صورت هیچ کاری به تعویق نمی افتد و برای  همکاری در  پرونده با وکلای مذکور هیچ هزینه اضافی دریافت نمی شود.

خدمات ارائه شده بر اساس میزان درخواست و میزان بودجه شما تنظیم می شود و بدین جهت با هر شرایط مالی می توانید از خدمات دفتر استفاده نمایید.

هزینه های پیشگیری از جمله مشورت در مقابل هزینه های دیگر بسیار ناچیز است لذا بهتر است برای پیشگیری از خسارت های جبران ناپذیر بعدی , قبل از تقدیم دادخواست و شکایات و یا هرگونه اقدام حقوقی ، مالی ، معاملات  ، ازدواج و ... از خدمات مشاوره ای استفاده نمایید. 

رابطه وکالت مستلزم وجود اعتماد طرفین می باشد بنابراین هیچ الزامی به دادن وکالت در جلسه اول نیست و صرفا می توانید از خدمات دفتر به صورت آنلاین و حضوری استفاده نمایید.

در دفتر وکالت سعی می شود هیچگونه اتلاف وقتی صورت نگیرد بنابراین 10 دقیقه زودتر در دفتر حاضر شوید در موقع حضور کلیه مدارک را همراه داشته باشید و بهتر است قبل از حضور در دفتر  مطالبی که میخواهید مطرح کنید را  یادداشت برداری کنید.

مطابق قانون وکالت کلیه پرونده های با موضوعات حقوقی ، کیفری ، ثبتی ، املاک ، خانواده و ... در صورت فراهم بودن شرایط طبق تعرفه قانونی حق الوکاله یا توافقی پذیرفته می شود.

برای  ارائه برخی خدمات نیاز به بررسی و تحقیق بیشتری  می باشد و در دفتر وکالت این امر به بهترین نحو انجام خواهد گرفت.

هرگونه اقدامی به صورت تلفنی یا پیامکی به موکلین اطلاع رسانی خواهد شد و به در خواست موکل کپی یا فایل لایحه و اوراق نیز در دسترس می باشد و ارسال می شود.

جهت بهبود کیفیت و تسریع در انجام پرونده ها هر موقع لازم شود با موکل جلسه تشکیل شده و اقدام خواهد شد.

سعی ما رعایت اخلاق حرفه ای و دقت و سرعت در کلیه خدمات و اقناع وجدان خود و رضایت شما (تعهد) و انجام حرفه ای و علمی کلیه امور ( تخصص) می باشد .

 

بله